  HFA15PB60 been added to your cart.
All Rights Reserved
INTERNATIONAL
RECTIFIER
HFA15PB60
Buy
200 pcs
Now
Step 1
Enter Quantity and click "Add to Cart"
INTERNATIONAL RECTIFIER
HFA15PB60
Active
200 in stock
Product Specifications
Part Type: Discrete
Family: Diode
Generic Number: HFA15
EU RoHS: Call
Lead Free: Call
Interchangeable Parts and Other Names for HFA15PB60
HFA15 HFA15PB60
Tags used to find HFA15PB60
15A 600V 2+Tab 2-Pin Array Diode TO-220AC Discrete Switching