  1SMB20AT3G been added to your cart.
All Rights Reserved
ONSEMI
1SMB20AT3G
Enter Quantity and click "Add to Cart"
ONSEMI
1SMB20AT3G
ON SEMI TVS Discrete Diode Diode Outline 2-pin DO-214AA Surface Mount 1SMB20 1SMB20AT3
6,672 in stock
Product Specifications
Part Type: Discrete
Family: TVS
Generic Number: 1SMB20
EU RoHS: Call
Lead Free: Call
Interchangeable Parts and Other Names for 1SMB20AT3G
1SMB20 1SMB20AT3 1SMB20AT3G
Tags used to find 1SMB20AT3G
TR 600 TVS ESD SMB ZEN 20V UNI 16KV 600W 1SMB 24.5 TR13 Diode Mount 2-Pin Trans Zener Power Series Diodes Plastic Voltage Surface Discrete DO-214AA Transient Transienc Suppressor Transistor Suppressors Overvoltage Bi-Directional Unidirectional Uni-Directional