  12063G105ZATMA been added to your cart.
All Rights Reserved
AVX
12063G105ZATMA
Download Data Sheet
12063G105ZATMA
1206 1uF +80/-20% Y5V 25VDCV RoHS General Purpose, Low Cost
4,000 in stock