  0805YG105ZAT1A been added to your cart.
All Rights Reserved
AVX
0805YG105ZAT1A
Enter Quantity and click "Add to Cart"
AVX
Download Data Sheet
0805YG105ZAT1A
0805 1uF +80/-20% Y5V 16VDCV RoHS General Purpose, Low Cost
6,672 in stock