  SOL20E13A been added to your cart.
All Rights Reserved
TOPLINE
DUMMY
COMPONENTS
SOL20E13A
Step 1
RFQ
TOPLINE DUMMY COMPONENTS
Download Data Sheet
SOL20E13A
TOPLINE DUMMY COMPONENTS 20E1
2,000 in stock
Product Specifications
Part Type: Interconnect
Family: Connector
Generic Number: 20E13
EU RoHS: Call
Lead Free: Call
Interchangeable Parts and Other Names for SOL20E13A
20E1 SOL20E13A
Tags used to find SOL20E13A
Vc VDC RAD Var VAC Max MOV Peak 240V Case DISC 20MM 150V 264V 395V RoHS 10KA 200V OXIDE Surge Range METAL Style Epoxy 1600pF 10000A Rating Series 200VDC 150VAC Radial Voltage Product Current VARISTOR Clamping UltraMOV Varistors Compliant Capacitance