  08055A221JAT3A been added to your cart.
All Rights Reserved
AVX
08055A221JAT3A
Enter Quantity and click "Add to Cart"
AVX
Download Data Sheet
08055A221JAT3A
0805 220pF 5% C0G/NP0 50VDCV RoHS
7,400 in stock