  04025U0R6BATMA been added to your cart.
All Rights Reserved
AVX
04025U0R6BATMA
Download Data Sheet
04025U0R6BATMA
20,000 in stock
Package: SMD
Generic Number: 4025U0R6BAT2
EU RoHS: Compliant
Lead Free: Call
Interchangeable Parts and Other Names for 04025U0R6BATMA
04025U0R6BA 04025U0R6BAT1A 04025U0R6BAT2A 04025U0R6BATMA 4025U0R6
Tags used to find 04025U0R6BATMA
30 NP0 SMD Cap 50V C0G Pad Low ESR CER SMT Tol 125C RoHS Code 0402 .6pF .1pF MLCC .1+pf Fixed 0.6pF Ultra 0.1pF .1-pF 50VDC C0G-TC Ceramic 30ppm-TC Compliant Capacitor Multilayer Capacitors Surface Mount Device Surface Mount Technology Multi-Layer Ceramic Capacitor